Prechod na navigáciu vodorovná Prechod na navigáciu Hlavné menu
IKV

Deti z domčeka

Zámerom projektu s názvom Deti z domčeka je prostredníctvom realizácie aktivít pomôcť 30 deťom v ťažkej životnej situácii a vytvoriť im podmienky na vlastnú sebarealizáciu a vlastný rozvoj. Projekt rieši aj vzdelávanie zamestancov organizácie v oblasti zlepšovania služieb a profesionalizácie.Projekt nadväzuje na podporený projekt v rámci 10 ročníka grantového programu Hodina deťom s názvom Naše miesto. Dôvodom pokračovania je potreba systematicky pracovať na zlepšení kvality života detí, ktoré sú v zariadeniach IKV.
 

 

Tento projekt sa realizuje vďaka podpore z Fondu Hodina deťom, ktorý zriadila a spravuje Nadácia pre deti Slovenska.

 

                          


 

Vítame Vás na stránke Inštitútu Krista Veľkňaza

 

 

P6020142.JPG

 

MILUJTE ĽUDÍ TAKÝCH, AKÍ SÚ, ČÍM MENEJ

SI TO ZASLÚŽIA, TÝM VIAC ICH MILUJTE.    

NEMILUJTE ICH PODĽA VEĽKOSTI ICH ZÁSLUH,

ALE PODĽA VEĽKOSTI ICH POTRIEB! (Kuffa,1992)
 

 

Vyjadrenie k potratom

Podporujem návrh zákona za zlepšenie ochrany životov nenarodených detí a tehotných matiek, ktorý predloží do NR SR ktorýkoľvek poslanec, či poslankyňa Národnej rady SR, alebo ktorákoľvek strana.

20.01.2019                                                                          Marián Kuffa, farár Žakovce

 

Pán farár Marián Kuffa z dôvodu pracovného vyťaženia nepoužíva počítač, nepracuje s internetom a je teda logické, že nie je vlastníkom ani administrátorom žiadnej facebookovej stránky a ani žiadnych blogov. 

                                                                                                                kolektív IKV


 

Upútavky na oznamy

Pán farár Kuffa a  Istanbulský dohovor (ID) v parlamente           Pretože sa nás  často ľudia pýtajú ako to bolo vtedy v parlamente, opýtal som sa na to priamo pána farára Kuffu ako to on vidí.           Pán farár Marián Kuffa viacnásobne a verejne poďakoval všetkým 4 parlamentným stranám, z ktorých prítomní poslanci NR SR (Smer – SD, SNS, ĽS NS, Sme rodina) v piatok dňa 29.3.2019 odvážne a jednohlasne odmietli ID v parlamente. Podľa neho m ... ...

 

dnes je: 20.9.2019

meniny má: Ľuboslav, Ľuboslava

podrobný kalendár1899408

Úvodná stránka