Prechod na navigáciu vodorovná Prechod na navigáciu Hlavné menu
IKV

Kvalitné sociálne služby v IKV

 

 

Občianske združenie Inštitút Krista Veľkňaza začalo 1.10.2012 realizovať projekt s názvom Kvalitné sociálne služby v IKV. Celkový cieľ projektu je prostrednístvom aktivít zvýšiť dostupnosť sociálnych služieb s dôrazom na zlepšenú úroveň ich poskytovania a sociálnu súdržnosť zainteresovaných aktérov.


V rámci projektu bude vyškolených 10 zamestnancov v oblasti IT-zručnosti, tvorby inviduálnych plánoch klientov a zavádzania systému kvality v sociálnycch službách.


Aktivity projektu sú prioritne zamerané na 60 prijímateľov sociálnych služieb, ktorým bude poskyktované individuálne poradenstvo a poradenské služby v oblasti pracovnej integrácie a možnosti samozamestnania. Nosnou aktivitou projektu je Tréningový program na samostatný život. Program sa bude realizovať v budove starej fary v Žakovciach, kde sa nachádza útulok a resocializačné stredisko pre mužov a v zariadení v Ľubici, kde sa nachádza útulok a resocializačné stredisko pre ženy. Bude zameraný na sociálne poradenstvo, psychologické služby, materiálnu pomoc, pedagogicko - výchovné poradenstvo, sprevádzanie na úradoch, súdoch, sociálno-právne poradenstvo a pracovnú terapiu . Aktivity odborného personálu budú zamerané na adaptáciu na život v zariadeniach IKV, hospodárenie s financiami a prípravu na samostatný život. Program taktiež obsahuje tréningové aktivity na získanie pracovných návykov a zručností v oblasti stavebníctva a výroby drevených hračiek.
Aktivity projektu bude trvať do 31.12.2013

 

„Tento Švajčiarsko-Slovenský projekt je podporovaný prostredníctvom Programu
švajčiarsko-slovenskej spolupráce v rámci rozšírenej Európskej únie“
 


 

Správa o zákazkách s nízkou hodnotou s cenami vyššími ako 1000,- EUR 10-12/2012

Sprava o zakazkach 10 -12/2012
 suhrna sprava 2012.pdf (44.7 kB) (44.7 kB)

Správa o zákazkách s nízkou hodnotou s cenami vyššími ako 1000,- EUR 1-3/2013

 suhrna sprava 1-2013.pdf (42.3 kB) (42.3 kB)

dnes je: 20.9.2019

meniny má: Ľuboslav, Ľuboslava

podrobný kalendár1899392

Úvodná stránka