Prechod na navigáciu vodorovná Prechod na navigáciu Hlavné menu
IKV

ŠANCA PRE TEBA

                                        

 

 

Investícia do budúcnosti

 

 

Inštitút Krista Veľkňaza v Žakovciach začal 1.3.2010 realizovať projekt v rámci operačného programu Zamestnanosť a sociálna inklúzia pod názvom Šanca pre teba. Projekt bude trvať do 30.06.2011.


Hlavným cieľom projektu je prostredníctvom vzdelávania a prípravy pre trh práce zvýšiť možnosť účastníkom cieľových skupín prístup k pracovnému trhu. Výška nenávratného finančného príspevku je 251 191,40 EUR.


Účastníci aktivít projektu budú získavať manuálne a praktické zručnosti v tréningových programoch v oblasti pekárenskej výroby, drevovýroby a stavebníctva . Taktiež na získanie motivácie a sebadôvery absolvujú účastníci aktivít projektu sociálno-psychologický výcvik a každému bude poskytované individuálne poradenstvo v oblasti integrácie na pracovnom trhu. Aktivity projektu budú prebiehať v Žakovciach. Cieľovú skupinu tvoria bezdomovci, občania po výkone trestu odňatia slobody, občania so zdravotným postihnutím, závislí na drogách, alkohole a obyvatelia segregovaných a separovaných rómskych komunít.


Partnermi projektu sú Úrad práce sociálnych vecí a rodiny v Kežmarku a Partnerstvo sociálnej inklúzie okresov Kežmarok a Stará Ľubovňa, n.o.

 

Tento projekt sa realizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu v rámci Operačného programu Zamestnanosť a sociálna inklúzia
 

 

Priestor na Vašu príležitosť
 


 

dnes je: 20.9.2019

meniny má: Ľuboslav, Ľuboslava

podrobný kalendár1899349

Úvodná stránka